PR články

PR články

PR články jsou v současnosti považovány za nejlepší způsob propagace, který se webu postará o prestiž, zájem uživatelů a především o zájem vyhledávačů, které jejich obsah s odkazy velmi rychle zaindexují.

Co je to PR článek

PR článek je čtivý článek zaměřený na propagaci vašeho produktu (webu). Na rozdíl od laciných reklam, kterým se všichni uživatelé internetu vyhýbají, směřujeme PR články takovým způsobem, aby měly velkou informační hodnotu, byly pro čtenáře přínosné a aby v pozitivním duchu vyzdvihly kvalitu vašich stránek.

Každá prestižní společnost již PR články využívá ke své propagaci. Ze všech druhů odkazů mají největší efekt z hlediska SEO a to z důvodu, že se v nich nachází odkaz ve velké množství textu. Takové druhy odkazů jsou pro vyhledávače velmi přijatelné. Po publikaci jsou zařazeny mezi standardní obsah webů, takže jsou uživatelům stále na očích. U PR článků není potřeba se obávat smazání, na webu zůstávají na trvalo.

PR články na míru?

PR články vždy zpracováváme takovým způsobem, aby dokonale vystihly zaměření vašich webových stránek, případně služeb či produktů, které nabízíte. Kromě toho jsme však schopni udělat i PR článek na míru, rádi ho přizpůsobíme kritériím, jako jsou:

Standardně vytváříme PR články o délce 1 NS, v případě potřeby jsme schopní dodat i delší články. Do každého PR článku zakomponujeme důležitá klíčová slova, přes která povede zpětný odkaz na vaše webové stránky.

Publikace PR článku

Cílem každého PR článku je jeho umístění na kvalitní a navštěvovaný web nebo blog. Weby pro publikaci nemusíte hledat, pro umístění využíváme náš vlastní seznam webů, na které je umístíme. Vy si díky tomu nemusíte lámat hlavu, co udělat se zpracovaným PR články. Publikovaný článek na webu zůstává, na trvalo.

Seznam našich webů pro publikaci PR článků: