Copywriting

Copywriting

Text je tím nejdůležitějším obsahem webových stránek, kterému není často věnováno tolik pozornosti, kolik by si zasloužil. Z toho důvodu nabízíme kvalitní copywriting, tedy psaní textu prostřednictvím zkušených copywriterů.

Text na webových stránkách by měl v první řadě zaujmout, pokud je napsaný profesionálně, doslova donutí čtenáře, aby si ho přečetl až do konce. Je jedno, jestli budujete firemní webové stránky, informační web, nebo třeba internetový magazín, kvalitní text by měl být samozřejmostí, která se postará o lepší návštěvnost webu.

Obsah webových stránek

Textový obsah by neměl být samozřejmostí nejen pro nově vznikající weby, ale i pro weby, kde už vám nepřipadá lákavý, nebo kde zcela chybí.

U webů jsou nejčastějším požadavkem:

Úvodní strana webu je místo, které každého praští do očí poté, co si načte vaše webové stránky. Pokud je úvod lákavý, návštěvníci na vašem webu rádi zůstanou i nadále. Pokud nemáte na úvodní straně žádný, nebo kvalitní, text, rádi se vám o něj postaráme. Stejně tak vytvoříme text do kategorií webů. Vyhledávače velmi nahlížejí na množství textového obsahu webu, proto je vhodné, aby každá kategorie obsahovala dostatek textu. Provádíme kompletní otextování celých webů, a pokud cítíte, že je potřeba text přidat, rádi se o něj postaráme.

Popisy zboží by měly být primární starostí každého provozovatele internetového obchodu. Zákazníci si neradi kupují zboží, o kterém nic nevědí. Naši copywriteři se mohou postarat o vytvoření nebo rozšíření textu u vašich produktů a tím přesvědčit zákazníky o jeho zakoupení.

SEO texty jsou hitem, který je stále více vyhledávaný těmi, kteří chtějí být všem na očích. Jedná se o texty na web, do kterých jsou zakomponovaná důležitá klíčová slova, která souvisí se zaměřením daného webu. Vytvoříme vám SEO texty, do kterých přirozeně zakomponujeme důležitá slova a tím zvýšíme úspěšnost webu při vyhledávání

PR články jsou nejdůležitějším bodem propagace webu. Umístěním reklamního článku na jiné weby se výrazně podpoří budování nejdůležitějších zpětných odkazů na web. Píšeme je takovým způsobem, aby byly pro čtenáře maximálně přínosné, čtivé a aby je přesvědčily o návštěvě vašeho webu, nebo využití vašich služeb.

PR články nejen píšeme, ale rovněž je umísťujeme na naše vlastní weby a blogy, díky kterým se rychle dostanou do povědomí ostatních uživatelů.