Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Pokud se zabýváte obchodováním na internetu, vytvoříme pro vás funkční e-shop, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Možná už vlastní webové stránky máte, ale nejste s nimi spokojeni, pak vám nabídneme jejich redesign nebo se dohodneme na vytvoření nových, zcela unikátních stránek. Specializujeme se také na webhosting, pronájem prostoru pro vaši webovou prezentaci. Získáte vlastní místo na internetu pro provoz vlastních www stránek, e-mailů apod.

Webové stránky jsou dnes nedílnou součástí tzv. corporate identity (korporátní identity), která mj. dotváří prezentaci firmy na veřejnosti.


Co nabízíme? Tvorbu webových stránek (pro jednotlivce i firmy) nabízíme jako komplexní službu, která zahrnuje následující služby nebo dle potřeby jednotlivě:


Jaký je postup? Každý klient je pro nás jedinečný a upřednostňujeme individuální přístup. Vyslechneme jeho přání, očekávání a představu. Nedílnou součástí je oboustranná konzultace kroků od návrhu přes tvorbu, úpravu, realizaci i spuštění. Po schválení dojde k samotné realizaci a spuštění webových stránek. Pokud si budete chtít své stránky sami doplňovat,  zaškolíme vás v používání administračního systému.

Optimalizace pro prohlížeče

Webové stránky optimalizujeme pro moderní internetové prohlížeče.

Mozilla Firefox Google Chrome Safari Android Opera Internet Explorer

Nahlédněte do sekce „reference“ kde nalezete příklady naší práce.